tanie domki drewniane, szukam

tanie domki drewniane, szukam

Wiecie może o jakimś sklepie internetowym, gdzie mogę zamówić tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną? Chce kupić ładny domek z tarasem, lecz wszędzie są bardzo wysokie ceny.

hamuś45

Posty: 2

 
Drewniane domy letniskowe możesz zakupić tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, posiadają wiele fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Bardzo miła obsługa i profesjonalne doradztwo.

Jasio234

Posty: 3

 
Bardzo mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

Agaaa56

Posty: 2

 
Powiem Ci, że budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest znaleźć dobrą firmę, jaka Ci go wyprodukuje, a ty samodzielnie weźmiesz się za montaż.

Spirek

Posty: 6

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

ZjadaczGłów

Posty: 6

 
Powiem Ci, że budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest znaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty samodzielnie weźmiesz się za montaż.

Jasio234

Posty: 4

 
Domki letniskowe są niezwykle fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

Krakus

Posty: 25