rzeczoznawca myślenice, komu zlecić?

rzeczoznawca myślenice, komu zlecić?

Jeśli mieliście Państwo możliwość korzystania z usług sprawdzonego rzeczoznawcy z Myślenic, napiszcie. Potrzebuję wyceny do podziału majątku. Musi być w pełni profesjonalnie.

szulmar

Posty: 7

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, że naprawdę można zaoszczędzić w ten sposób parę złotych. Jeśli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, że zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

karmelaniolek

Posty: 10

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na szybko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, natomiast wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieistotnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

kulpaa45

Posty: 19

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na szybko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, ale wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieważnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

Sis45

Posty: 5

 
Jeśli potrzebujecie Państwo rzetelnej, poprawnej i szybko zrealizowanej wyceny działki w Myślenicach, polecam tę firmę https://www.tmlnieruchomosci.pl. Z własnego doświadczenia wiem, że to super specjalista.

newDVD

Posty: 6

 
Skup się na paru ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają różne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, że nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, że nie mają większego doświadczenia :(

esdoen1

Posty: 6