Garaże na sprzedaż, który warto kupić

Garaże na sprzedaż, który warto kupić

Zachodzę w głowę od pewnego czasu, czy faktycznie mam się starać i kupować mieszkanie (oczywiście kredyt), czy jednak odkładać pieniądze i siedzieć na wynajmie. Niby mogą mnie wyrzucić, ale wtedy zawsze mogę znaleźć coś innego.

Jak Wy sądzicie?

usek

Posty: 16

 
Ciebie i mnie łączy jedno. Niepewność. Ja też od pewnego czasu zastanawiam się czy jestem w stanie kupić mieszkanie nowe z programem „mieszkanie dla młodych” i wynajmować mieszkanie, póki to nowe nie zostanie oddane do użytku.

usek

Posty: 19

 
To nie jest temat tabu jeśli chodzi o ceny nieruchomości, czasem nawet na panoramie czy we wiadomościach na TVP1 mówią, jakie są rokowania na ceny nieruchomości w danym kwartale. Po prognozach możesz wiedzieć jak działać i jak zaplanować swoje wydatki czy wnioski kredytowe.

slawa2

Posty: 19

 
Niestety bez kredytu mało kto ten dom kupi, ale jednak rynek jest otwarty a mieszkania już raczej tańsze nie będą.

waldek3551

Posty: 20

 
Ja już od dawna się zastanawiam... czy faktycznie obecnie nie warto jest kupować działek. Niby ich ceny rosną, a wycieczki stają się coraz przystępniejsze, jednak nie ma to jak swoja działka.

Ja zawsze kochałem tego typu wypoczynek, własne warzywa i kwiaty.

PaweL

Posty: 13

 
U mnie w Kielcach ostatnio jakby jest więcej mieszkań z drugiej ręki niż wcześniej. Nie wiem czy to oznacza, że ludzie się przeprowadzają do nowszych, czy wyjeżdżają z kraju.

Fajae

Posty: 17