Najdymowo domy, sprawdzona firma

Najdymowo domy, sprawdzona firma

Witam serdecznie.

Upatrzyłem sobie dom na mazurach, ale chciałbym poznać jeszcze inne oferty. Może sami mieliście coś na oku?

Bienkus

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Trudno w jednej chwili skalkulować, ile może kosztować dom na mazurach. Inwestorzy powinni być przygotowani na inne nieprzewidziane wydatki, które zarówno trzeba uwzględnić w planowanym budżecie. Minimalny nakład środków finansowych to około 300 tysięcy pln.

Szozi

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Niezmiernie długo zastanawiałem się nad tym czy zakupić dom, który został wybudowany przez firmę w celu sprzedaży za wyższą cenę. Na szczęście propozycja http://polservicemazury.pl i szczegółowe odpowiedzi pracowników utwierdziły mnie w przekonaniu, że będzie to rozsądna decyzja.

Można powiedzieć, że wręcz zaoszczędziłem.

E-GOista

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Długo zajmowałem się poszukiwaniem, jeśli chodzi o dom na sprzedaż Mazury. Zakończyły się one sukcesem, ale było wiele perypetii, problemów i zwrotów akcji, których nie chciałbym życzyć nawet najgorszemu wrogowi.

Ostatecznie stałem się właścicielem pięknego domu na Mazurach.

tomalix

Posty: 14

 
Witam serdecznie.
Stosunkowo niedawno interesował mnie sprawdzony inwestor Mazury, który będzie w stanie zbudować dom jednorodzinny według swojego projektu, a zarazem umożliwi mi niezmiernie atrakcyjne ceny. Na szczęście udało mi się trafić pod dobry adres.

irek1981

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Bez cienia wątpliwością dużym zainteresowaniem cieszy się inwestor Mazury, który oddaje inwestycje w terminie, a zarazem jego oferta charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami. Trudno spodziewać się, że różnice pomiędzy cenami będą gigantyczne, jednak nie ulega wątpliwości, iż wielu inwestorów szuka rozmaitych oszczędności.

eGall

Posty: 24

 
Cześć.

Niedawno trafiłem na kilka propozycji developerów Mazury. Żadna z nich nie przypadła mi do gustu. Może mamy wysokie żądania, natomiast za wysoką cenę wymagam także wysokiej jakości i dogodnej lokalizacji domów.

ZetMichał

Posty: 21

 
Cześć. Zainspirowany pięknem okolicy szybko rozpocząłem poszukiwanie czegoś, co znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie najdymowo domy. Muszę przyznać, że to były żmudne poszukiwania, które nie zakończyły się żadnym pozytywnym dla mnie rezultatem.

Animatedd

Posty: 24