ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

Szukam bezpłatnych ofert nieruchomości, ale nie wiem gdzie je znajdę? Potrzebuje ogłoszenia świeże, a nie takie sprzed kilku lat jak to się często zdarza.

grudziećć

Posty: 4

 
Portali z bezpłatnymi ofertami nieruchomości jest od groma. Bez kłopotów można coś odszukać. Z tym, iż lepiej szukać takiego, który jest odwiedzany niezmiernie często.

Kruczek23

Posty: 13

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, lecz wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, lecz kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń śliczne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

esdoen1

Posty: 20

 
Mnie się udało tanio zakupić mieszkanie w Warszawie, niemniej jednak polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, niemniej jednak zaoszczędziłem niesłychanie dużo pieniędzy. Jeśli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Odnalazłem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i dużo innych. Pożądane byłoby do nich zajrzeć i to zbadać. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, dlatego są nowe i co znaczące aktualne.

Bryzyt1

Posty: 11

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

kuBawodzu

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię dużych miast, dlatego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie drogie. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego odpowiednie, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

dof77

Posty: 17