mieszkania rynek pierwotny Kraków, gdzie warto ?

mieszkania rynek pierwotny Kraków, gdzie warto ?

Po ile teraz chodzą mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie? Zastanawiam się czy coś nie kupić, ale nie wiem czy będzie mnie na taką inwestycje stać?

PaweL

Posty: 3

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Tomcio

Posty: 7

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

Klara323

Posty: 4

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, zatem szukam dalej. Szkoda, bowiem widziałem te nowe osiedla, jakie ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają inne, zatem można coś dopasować pod swoje żądania i oczekiwania.

pawel253

Posty: 2

 
W Krakowie jest wiele inwestycji. Jeśli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich wiele. Niewątpliwie te lepsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

alidodo55

Posty: 5

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bowiem na cenę wpływ ma mnóstwo czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś poprawnego.

Klara323

Posty: 2

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, niemniej jednak na nieszczęście nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, iż więcej się tam zarabia, niemniej jednak jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Grabow12

Posty: 4

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Jasio234

Posty: 5

 
Duży wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie dzisiejsze domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi kupili taki dom.

yarofe

Posty: 5

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

CzarnyBlant

Posty: 17