zakup nieruchomości hiszpania, kogo polecicie?

zakup nieruchomości hiszpania, kogo polecicie?

Witam. Z kogo pomoc powinienem skorzystać, gdy interesuje mnie zakup nieruchomości hiszpania?

jkiolek56

Posty: 8

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o zakup nieruchomości hiszpania. Mam nadzieję, że dzięki lekturze Waszych wypowiedzi uniknę podstawowych błędów, ponieważ chcę zyskać, a nie odnotować straty...

korasek

Posty: 5

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, które sprostało moim oczekiwaniom. Mogę Wam je wysłać w prywatnej wiadomości.

E-GOista

Posty: 7

 
To biuro nieruchomości, które posiada w ofercie bezapelacyjnie najlepsze domy hiszpania: http://levantesol.com/zakup-nieruchomosci/. Polecam ich usługi z pełną odpowiedzialnością. Uważam, iż będziecie usatysfakcjonowani w tak dużym stopniu, jak ja.

Lalka

Posty: 8

 
Od zawsze marzył mi się zakup nieruchomości hiszpania. Niebawem zamierzamy wdrożyć plany w życie, ponieważ w końcu dysponuje odpowiednim budżetem, który zamierzam zagospodarować na ten cel. Musiałem się pochwalić :)))

Bienkus

Posty: 27

 
Znaczny potencjał tkwi w nieruchomościach w hiszpanii. Miałem okazję przekonać się o tym na swojej skórze, bowiem zarobiłem na przestrzeni paru lat kilkadziesiąt tysięcy euro :)))

Szozi

Posty: 17