biuro wirtualne Warszawa, proszę o pomoc ?

biuro wirtualne Warszawa, proszę o pomoc ?

A co sądzicie o wirtualnym biurze? Chciałabym na razie bez większych kosztów zarejestrować firmę. Macie doświadczenie w tym temacie?

esdoen1

Posty: 12

 
Jeśli szukasz wirtualnego biura w Warszawie, które ma szeroka ofertę usług to polecam to City Office Twarda 18. Znajduje się w śródmieściu i udostępniają sale konferencyjne. Słowem kompleksowa obsługa. No i cenowo nie jest źle w porównaniu z innymi adresami.

Klarka4545

Posty: 11

 
U mnie było tak, że dopiero po spotkaniu podjęłam decyzję. Warto wybrać się do takiego wirtualnego biura w Warszawie i samemu zobaczyć, jak ono wygląda. Pisać mogą oczywiście, co chcą, więc lepiej sprawdzić. Ja sprawdzałam, ponieważ zależało mi na sali konferencyjnej, więc musiałam zobaczyć, jak ona wygląda w rzeczywistości.

Kitas

Posty: 9

 
Mnie też by zależało, żeby była księgowość. Mogłabym wówczas już nie zatrudniać nikogo, tylko zlecić obsługę w takim biurze wirtualnym. Pewnie taniej by to wyniosło.

nesh009

Posty: 26

 
Mnie chyba też najbardziej zależałoby na wirtualnym adresie w Warszawie. Więcej klientów to z całą pewnością gwarancja. Znajomy nawet dobrą firmę otworzył, dokładnie chodzi mi o branżę, lecz ani ona nie mieściła się nigdzie w centrum, ani też biuro tej firmy.

lary0071

Posty: 16

 
Jak chcesz na stałe korzystać z miejsca pracy w takim wirtualnym biurze w Warszawie, to koniecznie sprawdź sobie te ich pakiety. Mają różne oferty i trzeba po prostu dopasować sobie taką, żeby później nie dopłacać. Mnie się opłacał ten jednak najdroższy pakiet, bo mogłem wtedy korzystać z tańszej sali konferencyjnej.

kulpaa45

Posty: 19

 
To działam, jak piszecie :) Sam już kiedyś przeliczałem, ile wyjdzie taniej, więc wiem, że są to spore koszty. Jednak najbardziej jestem zadowolony z faktu, że wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu zapewni firmie dobry start wizerunkowy.

Aniusiaaa1

Posty: 12

 
U mnie też się udało, dzięki wirtualnemu adresowi w Warszawie. W sumie rzeczywiście nie wiem, jakby potoczyły się losy mojego biznesu, gdyby nie fakt, że zdecydowałem się na taką formę. Polecam wszystkim, którzy od samego początku chcą widzieć efekty.

esdoen1

Posty: 13

 
Planuję tak samo, jak większość z nas tutaj i mam nadzieję, że dobrze trafię na wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu i będę zadowolona. Ofert jest sporo, więc powinno znaleźć się coś konkretnego. Może jak ktoś poleca któreś, niech pisze. Przeczytamy i dowiemy się więcej niż tylko z samej reklamy :D

vokalek

Posty: 20

 
Pewnie nie ma z tym żadnych kłopotów. Ja bym najpierw wzięła taki pakiet, jaki mi konkretnie potrzebny. I tak płacisz chyba w abonamencie za szansa korzystania z wirtualnego biura na godziny.

Marioleczka

Posty: 3