Potrzebuje kupić zestawy Arduino ale gdzie ?

Potrzebuje kupić zestawy Arduino ale gdzie ?

Dzień dobry. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi płytka deweloperska Arduino Mega. Korzystaliście z niej i możecie cokolwiek powiedzieć o tym produkcie?

ewu1u01

Posty: 9

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie zakupu Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, która winna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość gigantyczne szanse mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

OjOjdzi45

Posty: 13

 
Szukając wyświetlacza Arduino LCD trafiłem na ofertę tego sklepu internetowego: http://abc-rc.pl/Arduino.

Nigdy uprzednio nie miałem z nim do czynienia, ale postanowiłem skorzystać z zakupu i nie zawiodłem się. Byłem niesłychanie zaskoczony faktem, że mieli najlepsze ceny w Internecie, a jednocześnie umożliwili mi satysfakcjonująco krótki czas dostarczenia przesyłki.

Adam74022

Posty: 24

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, iż zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru zarówno koloru podświetlenia wyświetlacza, a zarówno koloru, w jakim wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną możliwości wyboru, jeżeli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

Bienkus

Posty: 17

 
Przyznam szczerze, że podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Także jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, które charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to prosta sprawa.

kumpell56

Posty: 20

 
Widzę, iż kilku kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim wypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, lecz mi się udało tylko dzięki determinacji. Wielokrotnie miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

Kidi

Posty: 28