jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

Eksperttt45

Posty: 1

 
Zawsze przejrzyj listę dotychczas zrealizowanych inwestycji, a jeżeli dasz radę to pogadaj z inwestorem bezpośrednio, niech wyrazi zdanie o wykonawcy. Zawsze to większe bezpieczeństwo.

Fiszerrr

Posty: 21

 
Zlecaliśmy budowę placu z kostki brukowej powiedzmy pod długoterminowe potrzeby przemysłowe, częściowo pod magazynowanie w AnaBud. Według mnie sprawdzona firma budowlana. Mój zespół dokładnie zapoznaj się z referencjami, jeszcze przed pierwszym kontaktem. Mieliśmy naprawdę poważny budżet i poważną inwestycję, więc chcieliśmy sprawdzić, jak pójdzie przy takim zadaniu. Wywiązali się terminowo i wszystko poszło zgodnie z planem.

czes212

Posty: 18

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Lepiej generalnego wykonawcę zatrudniać z pełnym działem projektowym niż przypadkowych ludzi, co zaraz ci znikną z rynku.

Jasio234

Posty: 4

 
Niestety plaga znikających wykonawców na rynku budowlanym to fakt, niektórzy sobie przekazują zlecenia i tak naprawdę nie wiesz, kto ci robi. Zamawiasz u jednego, robi kto inny. Strasznie wkurzające i raz mnie coś takiego spotkało. Nigdy więcej.

Jasio234

Posty: 6